Aktuálne informácie

22.05.2017 13:53:51 vložil Renáta Chosraviová

Rektor zablahoželal trom novým profesorom SPU

Prezident Andrej Kiska vymenoval 18. mája 30 nových vysokoškolských profesorov. Medzi nimi sú aj traja odborníci Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorým bol po predchádzajúcom schválení vo Vedeckej rade Fakulty biotechnológie a potravinárstva a VR Technickej fakulty SPU v Nitre schválený titul profesor. Novým profesorom 22. mája zablahoželal aj rektor SPU Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD.

Čítať ďalej…

19.05.2017 14:05:13 vložil Renáta Chosraviová

Športový deň zamestnancov SPU pre zdravie i skvelú zábavu

Šport, súťaženie, zábavu, ako aj možnosť bližšie sa spoznať s kolegami z ostatných pracovísk univerzity – to všetko ponúka skvelé podujatie Športový deň zamestnancov SPU, ktorého druhý ročník sa konal 19. mája.  Pre zamestnancov univerzity ho zorganizovala Univerzitná organizácia Odborového zväzu PŠaV na SPU v spolupráci s manažmentom SPU v Nitre  a Centrom univerzitného športu.

Čítať ďalej…

19.05.2017 14:04:13 vložil Renáta Chosraviová

Z medzinárodnej konferencie Biotechnológie a kvalita surovín a potravín

Fakulta biotechnológie a potravinárstva Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a Slovenskej akadémie pôdohospodárskych vied zorganizovala 16. - 18. mája v Kongresovom centre SPU medzinárodnú konferenciu s názvom Biotechnológie a kvalita surovín a potravín ( Biotechnology and Quality of Raw Materials and Foodstuffs). 

Čítať ďalej…

18.05.2017 16:13:04 vložil Renáta Chosraviová

Prezident vymenoval 30 nových vysokoškolských profesorov, medzi nimi sú aj traja odborníci SPU

Prezident Andrej Kiska vymenoval 30 nových vysokoškolských profesorov, menovacie dekréty im odovzdal 18. mája v Prezidentskom paláci v Bratislave. Medzi novými profesormi sú aj traja  pedagógovia SPU:  prof. Ing. Marcela Capcarová, PhD., prof. Ing. Adriana Kolesárová, PhD., a prof. Ing. Pavol Findura, PhD.

Čítať ďalej…

05.05.2017 20:23:54 vložil SPU Web Editor

"Zlatých" volejbalistov prijal rektor SPU

Na pôde SPU v Nitre sa 5. mája konalo stretnutie rektora Dr.h.c. prof. Ing. Petra Bielika, PhD., s realizačným tímom a hráčmi VKP Bystrina SPU Nitra, ktorí v tejto sezóne obhájili titul majstrov Slovenska.

Čítať ďalej…