COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

Projekt so seniormi pokračuje. V rámci projektu EIT Food RIS Consumer Engagement Labs – Zapojenie konzumentov do vývoja nového produktu prebiehali počas mája na SPU v Nitre online semináre so staršími spotrebiteľmi.

napísal

Na SPU v Nitre začal nový európsky projekt financovaný EIT Food s názvom RIS Growing Consciousness: Revitalizing agrifood value chains in rural areas pod záštitou výskumníkov, antropológov a ekonómov z Turínskej univerzity v Taliansku a v spolupráci s partnermi z poľnohospodárskeho sektoru, Fakultou biotechnológie a potravinárstva a Výskumného centra AgroBioTech SPU v Nitre.

napísal

Spoznajte osobnosti slovenskej vedy na novej výstave Centra vedecko-technických informácií (CVTI) SR. Medzi dvadsiatimi významnými vedcami, o ktorých výstava informuje, je aj prof. Miroslava Kačániová z Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre.

napísal

Miroslav Čibik

Ocenenie Študentská osobnosť Slovenska za akademický rok 2019/2020 v kategórii Poľnohospodárstvo, lesníctvo, drevárstvo získal Ing. Miroslav Čibik, PhD., čerstvý absolvent Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre. Okrem víťazstva v kategórii si odniesol aj špeciálne ocenenie - cenu BMW Group Slovakia za trvalú udržateľnosť.

napísal

V rámci 17. ročníka medzinárodnej výstavy Kôň 2021, ktorá sa konala posledný júnový víkend v Trenčíne - Nozdrkovciach, mala aktívne zastúpenie aj Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre.

SPU v Nitre – Zelená univerzita