Aktuálne informácie

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre zorganizovala pre študentov 3. ročníkov stredných škôl z Nitrianskeho kraja a Trnavského kraja v stredu 13. marca 2024 Deň vysokoškoláka.

Študenti aj verejnosť môžu využívať nový expozičný priestor Vivária Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorý sa nachádza v pavilóne P.

V rámci predmetu Všeobecná zootechnika sa uskutočnila výberová prednáška Ing. Rudolfa Nádaského, PhD., ktorej cieľom bolo študentom prezentovať kľúčové vedomosti a zručnosti

Ďalšia fáza projektu ERASMUS+ AFISHE v oblasti budovania kapacít vo vysokoškolskom vzdelávaní prebehla v Nitre.

Ing. Ivan Pavlík, PhD. je absolventom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. V roku 2011 ukončil štúdium na FAPZ v študijnom programe manažment živočíšnej výroby a následne bol doktorandom na Katedre genetiky a plemenárskej biológie.