COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

Študenti a zamestnanci pozor! Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre pre vás pripravila ZELENÚ SÚŤAŽ. Ak sa vám nelení, ale práve naopak, zelení, máte šancu vyhrať super ceny! Stačí, ak natočíte krátke video alebo storku na tému klimatická zmena a postnete ho s hashtagom #nelenimzelenim na svojom profile do 3. mája.

napísal

Fakulta ekonomiky a manažmentu pozýva všetkých záujemcov o štúdium na online Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 12. marca 2021 o 15.00 h.

napísal

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre  v novembri začala s rozsiahlou rekonštrukciou vnútorných priestorov ŠD Nová doba.

napísal

Technická fakulta SPU v Nitre pozýva záujemcov o štúdium na online Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 24. februára o 13. hodine.

napísal

Akademická obec Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s hlbokým zármutkom oznamuje, že 19. februára 2021 vo veku 70 rokov navždy odišiel dlhoročný vysokoškolský učiteľ, vedúci Katedry zariadení stavieb a bezpečnosti techniky Technickej fakulty a predseda Slovenskej akadémie pôdohospodárskych vied, prof. Ing. Štefan Mihina, PhD.

SPU v Nitre – Zelená univerzita