COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

Kreativne centrum - kontrolný deň

Na pracovné stretnutie na SPU v Nitre zavítala 14. júna štátna tajomníčka Ministerstva kultúry SR Zuzana Kumanová. Hlavnou témou diskusie bol priebeh realizácie projektu Kreatívne centrum SPU a plány do ďalšieho obdobia.

napísal

SPU v Nitre zaradili do QS World University Ranking

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre bola po prvýkrát zaradená do jedného z najprestížnejších rebríčkov svetových univerzít: QS World University Ranking. V edícii na rok 2022 sa umiestnila na zdieľanej 1001. - 1200. pozícii.

napísal

Na Univerzite tretieho veku prebiehala online výučba

Na Univerzite tretieho veku sa v máji a júni po prvýkrát uskutočnila online výučba vo vzdelávacích programoch, ktorým to umožňoval ich charakter. Cieľom bolo ukončenie výučby z letného semestra akademického roka 2019/2020, ktorá bola kvôli pandémii COVID-19 prerušená.

napísal

SPU sa stala novým členom Americkej obchodnej komory

Správna rada Americkej obchodnej komory v Slovenskej republike schválila koncom februára 2021 žiadosť Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre o členstvo v tomto prestížnom združení. Procesu ratifikácie predchádzala úspešná spolupráca komory s Fakultou ekonomiky a manažmentu.

napísal

SPU sa úspešne prezentovala na jubilejnom desiatom ročníku celoslovenských dní poľa

SPU v Nitre je už tradične spoluorganizátorom výstavy Celoslovenské dni poľa, ktorú organizuje spoločnosť Profi Press, s.r.o., vydavateľstvo Roľníckych novín. Úspešne sa prezentovala aj na desiatom ročníku, ktorý sa uskutočnil 8. - 9. júna na pozemkoch spoločnosti AGRO Divízia Selice v okrese Šaľa.

SPU v Nitre – Zelená univerzita