COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

Dokážu informácie na obale potravín ovplyvniť nákupné rozhodnutie?

V Laboratóriu spotrebiteľských štúdií na Fakulte ekonomiky a manažmentu SPU realizovali reprezentatívny prieskum spotrebiteľského správania pre Pro Nutri-Score Alianciu, ktorej členom je aj SPU v Nitre.

napísal

Ceny do súťaže

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre spolu s partnermi projektu Vyšehradské zelené univerzity vyhlásili súťaž pre študentov a zamestnancov. Súťažnou úlohou bolo natočiť video, ktoré predstaví spôsob, ako môže jednotlivec alebo spoločnosť prispieť k boju proti klimatickým zmenám.

napísal

V Botanickej záhrade osádzajú nové oplotenie

Oplotenie v Botanickej záhrade SPU v Nitre nadobúda v týchto dňoch novú modernú podobu. Pôvodné oplotenie botanickej záhrady (BZ) pletivom je postupne nahradené oplotením z pletivových dielcov, doplneným podhrabovými doskami pod plotom.

napísal

Logo portál Profesia.sk

Portál Profesia.sk zostavil už po štrnásty raz rebríček verejných vysokých škôl a fakúlt. Medzi desiatkou najvyhľadávanejších je aj Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, ktorá si v umiestnení polepšila a z minuloročného siedmeho miesta sa aktuálne dostala na piatu priečku. V rebríčku najžiadanejších dvadsiatich slovenských fakúlt výrazne poskočila Fakulta ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre. Kým v predošlom rebríčku bola na tridsiatom treťom mieste, aktuálne je šestnástej pozícii, to znamená, že si polepšila až o sedemnásť miest.

napísal

Rektorka odovzdala dekrét novému docentovi a dvom vedeckým pracovníkom

Rektorka SPU v Nitre Klaudia Halászová odovzdala na zasadnutí Kolégia rektorky 21. júna dekrét novému docentovi a dekréty o priznaní vedeckého kvalifikačného stupňa IIa dvom vedeckým pracovníkom SPU v Nitre.

SPU v Nitre – Zelená univerzita