COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

Nitrianska automobilka venovala Technickej fakulte skeletové modely vozidiel

Predstavitelia Technickej fakulty SPU v Nitre sa 26. mája stretli so zástupcami spoločnosti Jaguar Land Rover, aby rokovali o možnostiach ďalšej spolupráce.  Súčasťou stretnutia bolo odovzdanie  modelov vozidiel, vyrábaných v spoločnosti JLR.

napísal

Letná univerzita tretieho veku

Na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite sa dnes začala prvá online Letná univerzita tretieho veku. Cieľom organizátorov bolo vyplniť letné dni seniorom, ktorí majú záujem o nové informácie a chcú sa zlepšiť aj vo využívaní digitálnych technológií.

napísal

SUSCOF: O udržateľnom prístupe k potravinám

Na Fakulte ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre prezentovali 22. júna výsledky výskumu v oblasti udržateľnej spotreby potravín, ktorý sa uskutočnil na Slovensku ale aj v zahraničí.  Popularizačné podujatie v rámci projektu SUSCOF, určené odbornej i laickej verejnosti, sa stretlo s pozitívnou odozvou.

napísal

V Aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa 1. júla uskutočnili prvé promócie v akademickom roku 2020-2021, na ktorých si prevzalo vysokoškolské diplomy 47 absolventov inžinierskeho štúdia na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov v študijnom programe výživa ľudí.

napísal

Zdravie a výživa ľudí

Na pôde SPU v Nitre vzniklo komplexné a ucelené dielo týkajúce sa vzťahu medzi výživou a zdravím ľudí - trojdielna publikácia Zdravie a výživa ľudí.

SPU v Nitre – Zelená univerzita