COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

SPU v Nitre zaradili do QS World University Ranking

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre bola po prvýkrát zaradená do jedného z najprestížnejších rebríčkov svetových univerzít: QS World University Ranking. V edícii na rok 2022 sa umiestnila na zdieľanej 1001. - 1200. pozícii.

napísal

SPU sa úspešne prezentovala na jubilejnom desiatom ročníku celoslovenských dní poľa

SPU v Nitre je už tradične spoluorganizátorom výstavy Celoslovenské dni poľa, ktorú organizuje spoločnosť Profi Press, s.r.o., vydavateľstvo Roľníckych novín. Úspešne sa prezentovala aj na desiatom ročníku, ktorý sa uskutočnil 8. - 9. júna na pozemkoch spoločnosti AGRO Divízia Selice v okrese Šaľa.

napísal

SPU realizuje projekt pre zefektívnenie pestovateľského a šľachtiteľského procesu zeleniny

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre realizuje od 1. februára 2021 projekt s názvom Příhraniční spolupráce sdílených laboratoří pro zlepšení konkurenceschopnosti českých a slovenských producentů zeleniny, ITMS 304011X035.

napísal

Zborník vedeckých prác Agrobiodiverzita

Zborník vedeckých prác Agrobiodiversity for the Improvement of Nutrition, Health and Life Quality transformovali na vedecký časopis.

napísal

EIT Food RIS Fellowships online workshop

V rámci EIT Food Hub-u na Slovensku sa pod záštitou Fakulty biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre 27. mája uskutočnil online workshop EIT Food RIS Fellowships pre prihlásených študentov a absolventov zo Slovenska a Česka, ktorí sa uchádzajú o stáž v top európskych firmách a spoločnostiach zameraných na agrosektor a potravinový systém.

SPU v Nitre – Zelená univerzita