COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

V areáli univerzity sa 26. októbra začali stavebné práce. Nový šat dostane bazén pred Aulou SPU a modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova Nová doba.

napísal

Z iniciatívy Katedry zeleninárstva, Katedry ovocinárstva, vinohradníctva a vinárstva a Dekanátu Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva sa uskutočnila revitalizácia priestorov v okolí pavilónu BZ v areáli Slovenskej poľnohospodárskej univerzity.

napísal

Univerzitná materská škôlka Klások by mala vzniknúť k začiatku budúceho školského roka 2021/2022 v priestoroch existujúcej škôlky na Hospodárskej ulici v Nitre. Určená bude pre deti zamestnancov a študentov univerzity.

napísal

V piatok 23. októbra sa na online pôde SPU v Nitre pod záštitou EIT Food Hub uskutočnil workshop na tému Inovácie v poľnohospodárstve: Ako vytvárať nové produkty a služby? Online tréning viedol dizajnér Adam Brocka z inovačného štúdia Kiuub.

napísal

Fakulta ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre sa 16. októbra zapojila do iniciatívy ErasmusDays a prostredníctvom projektu Implementácia spotrebiteľskej neurovedy a smart výskumných riešení v aromachológii pripravila online stretnutie a prezentácie s názvom Čo dokáže aroma marketing?  Podujatie bolo určené nielen študentom a zamestnancom SPU, ale aj záujemcom z radov verejnosti.

SPU v Nitre – Zelená univerzita