VIANOČNÉ BRNO

napísal

Rekreačná komisia spolu s kultúrnou komisiou UO OZ  pri SPU v Nitre  pripravuje
pre členov OZ a zamestnancov SPU
1-dňový zájazd   VIANOČNÉ  BRNO
Termín 16.12. 2017 /sobota/  s odchodom 7.00 h.

PROGRAM

Predvianočnú radosť si  návštevníci Brna vychutnajú na centrálnom námestí  kde ich čaká 62 vianočných stánkov, ZOO kútik so živými zvieratami, vianočný vláčik pre najmenšie deti, hodinový stroj, z ktorého bude každú hodinu vypadávať guľôčka s vianočným motívom, ako aj Betlehem s 82 figúrami. Tie vytvoril rezbár Jiří Halouzka.

Návštevníci majú možnosť pozrieť sa priamo do brnianskeho podzemia - Labyrintu pod Zelným trhom, kde bude tiež umiestnená aj časť vianočných trhov," s tým, že hlavný program adventu sa bude odohrávať na námestí Slobody.

Do predvianočnej akcie sú však zapojené všetky námestia v historickom centre mesta. "Návštevník ním môže krásne prechádzať s punčom v ruke, pozrie si Starú radnicu, môže si vyliezť 174 schodov do jej veže alebo navštíviť podzemie do hĺbky šesť až osem metrov,"

Turistická časť podzemného bludiska ponúka klasickú prehliadku so sprievodcami v dobových kostýmoch, trvá 45 minút. Ponúkame 2 h prehliadku po najzaujímavejších miestach mesta Brna s domácim sprievodcom.

Späť