Zapojte sa do súťaže Knovel Academic Challenge

V roku 2015 sa uskutoční jesenná súťaž Knovel Academic Challenge určená pre študentov vysokých škôl. Cieľom je správne odpovedať na otázky s využitím vyhľadávania v službe Knovel, ku ktorej má SPU v Nitre prístup. Súťaž odštartuje 28. septembra a potrvá do 1. novembra, podmienkou je registrácia študenta. Do súťaže sa môžu registrovať aj pedagógovia a knihovníci.

Bližšie informácie nájdete na http://knovelac.com

Prístup ku Knovelu máte na app.knovel.com alebo cez www.knovel.sk, kde nájdete aj manuály, video tutoriály, či plagát v slovenčine k súťaži.

Čo je Knovel Library? Knovel je webová aplikácia integrujúca technické a prírodovedné informácie s analytickými a vyhľadávacími nástrojmi, ktoré podporujú inovácie a poskytujú odpovede, ktorým odborníci môžu dôverovať. Knovel Library je dostupná pre 15 slovenských univerzít a akademické inštitúcie v rámci národného projektu "Národný informačný systém podpory výskumu a vývoja na Slovensku – prístup k elektronickým informačným zdrojom" riešeného Centrom VTI SR a pokrýva obdobie od 31.12. 2013 do 31. 12. 2015.

Späť