Prezentačné dni podnikov Deň kariéry SPU 2015

Pozývame vás na univerzitný trh kariérnych príležitostí a práce s názvom Prezentačné dni podnikov Deň kariéry SPU 2015. Podujatie sa bude konať 3. marca 2015 (utorok) od 9.00 do 15.00 h v hlavnej budove SPU vo vestibule pod aulou.

Organizuje ho Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre v rámci aktivít Kariérneho centra SPU (www.uniag.sk/sk/karierne-centrum- 98) v spolupráci s národným projektom Vysoké školy ako motory rozvoja vedomostnej spoločnosti  (http://www.vysokoskolacidopraxe.sk/vysoke-skoly-ako-motory-rozvoja-vedomostnej-spolocnosti/). Hlavným cieľom je pomôcť študentom pri orientácii v kariérnych možnostiach a na trhu práce.

Na podujatí sa budú prezentovať: Foxconn Slovakia, spol. s r.o ., Wertheim, s.r.o., Nestlé Česko, s.r.o., Matador HOLDING, a.s., RWA Slovakia, spol. s r.o., Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora, ADM Slovakia, s.r.o., Atena  personal CONSULTING, s.r.o, Združenie mladých farmárov Slovenska  (ASYF), AIESEC, LKW Walter, SECOP,  s.r.o., Muehlbauer Technologies, s.r.o., Roľnícke noviny, Slovenský CHOV.

 

Zúčastnené subjekty predstavia pre študentov a budúcich absolventov SPU informácie, ktoré im pomôžu lepšie sa zorientovať a uspieť na trhu práce.

Na podujatí sa budú prezentovať úspešní absolventi SPU, ktorí našli uplatnenie vo firmách. 

Tešíme sa na Vašu účasť!

 

PROGRAM

tl_files/download/Pictures/Novinky 2015/DniKariery2015/pdp_dk2015_PROGRAM_M.jpg

Späť