Ponuka zahraničných stáží EIT Food RIS Fellowships 2021

TY + STÁŽ = IT’S A MATCH!

Začína sa nábor pre EIT Food RIS Fellowships 2021

Každý rok využívajú študenti príležitosť získať jedinečnú stáž u najlepších európskych agropotravinárskych hráčov.

Vďaka EIT Food RIS Fellowships Action Line, už po štvrtýkrát  čaká na študentov 40 príležitostí absolvovať stáže v rôznych odvetviach a prevádzkových oblastiach.

Práve teraz je vhodný čas využiť zlatú vstupenku na rozvoj svojej kariéry v jednej z inštitúcií EIT Food. Nájdi si svoje miesto medzi veľkými spoločnosťami ako Maspex, Puratos, Grupo AN alebo malými startupmi ako Napiferyn Biotech, Agricolus, Foodpairing alebo mnohými ďalšími. Zúčastni sa nášho náborového procesu, zabojuj o platenú 3-6-mesačnú stáž v zahraničí a získaj vedomosti z odvetvia a organizácie prostredníctvom každodenných obchodných interakcií a pracovných úloh.

Tak, ako v roku 2020, aj tento rok sme v režimoch stáží veľmi flexibilní a prispôsobili sme ich situácií súvisiacej s COVID-19. Uchádzači si môžu zvoliť jeden zo spôsobov absolvovania stáže: online, prezenčne alebo hybridne. Podporíme ťa vo všetkých fázach procesu náboru a počas tvojej stáže.

Ak si študentom alebo absolventom Ing. štúdia, využi svoju príležitosť uplatniť akademické vedomosti v praktických pracovných kontextoch a rozviň svoje kompetencie a kreatívne vlastnosti pri riešení problémov. (prihláška)

PhD. študent alebo postdok, nepremeškaj príležitosť na rozvoj kritického myslenia účasťou na inovačných, výskumných a vývojových projektoch vedených partnerskými organizáciami EIT Food alebo projektami Horizon Europe. (prihláška)

K dispozícii je veľa možností !

#It’s a match – PRIHLÁS SA TERAZ!

DEADLINE: 12. apríl 2021 (23.59 CET)

www.eitfoodrisfellowships.eu

 

 

Späť