Ponuka štipendia DBU v SRN pre absolventov Ing. stupňa štúdia

Štipendium Nemeckej nadácie pre životné prostredie - Deutsche Stiftung für Umwelt (DBU) a je určené pre  absolventov Mgr. a Ing. stupňa štúdia na univerzitách a vysokých školách s akýmkoľvek zameraním so špecializáciou na environmentálne problémy (prírodné, technické, spoločenské vedy, medicína, ekonomika....).

Štipendium umožní záujemcom zo Slovenska absolvovať  6-12 mesačný pobyt v Nemecku (vo firme, výskumnom ústave, na univerzite a pod.), a získať tak  jedinečné pracovné skúsenosti v zahraničí.
Online prihlášky je možné podávať od 1. 5. 2016 do 1. 8. 2016.  Nástup na stáž je od 1. 2. 2017.

Prihlášku môžu poslať i študenti, ktorí ukončia Ing. štúdium najneskôr do 30. 7. 2016 a všetci absolventi z posledných troch rokov. Viac na http://dbu.de/2600.html

Pozvánka na workshop o štipendiách. Termín: 16. 3. 2016 o 14.00 h, miesto: Prírodovedecká fakulta UK, Ilkovičova 6, Mlynská dolina,  v Bratislave, miestnosť CPS. Vstup voľný.

tl_files/download/Pictures/Novinky 2016/aktuality/pozvanka_info semninarDBU 2016.jpg