Prednáška Ing. Dany Prasličkovej, PhD., z McGill University v Kanade

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre v spolupráci s Výskumným centrom AgroBioTech SPU v Nitre Vás pozýva na prednášku Ing. Dany Prasličkovej, PhD., z McGill University, Montreal, Kanada s názvom ,,To my alma mater: A little bit of everything“, ktorá sa uskutoční dňa 22. septembra 2016 o 10:00 h v kongresovej sále VC AgroBioTech.

Ing. Dana Prasličková je absolventkou Agronomickej fakulty VŠP v Nitre, postgraduálne štúdium absolvovala na McGill University v Montreale, kde pôsobí doteraz. Jej výskumná činnosť a pedagogická prax je zameraná na oblasť biotechnológie, živočíšnej výroby a molekulárnej biológie.

,,Bude mi cťou počas mojej prednášky podeliť sa s Vami so svojimi pracovnými, ale aj osobnými skúsenosťami, s ktorými sa dennodenne stretávam na pôde McGill University. Prednáška zahŕňa mojich 17 rokov skúseností v Kanade až do dnešného dňa. Odjakživa ma fascinoval život, a všetky machinérie s ním spojené. Najviac ma však zaujíma, ak niečo nefunguje a hľadanie spôsobu, ako sa to dá napraviť.“

Dana Prasličková

tl_files/download/Pictures/Novinky 2016/aktuality/pozvankaABT.jpg