8. Akademický ples nitrianskych univerzít

Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD., rektor Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc., rektor Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, si Vás dovoľujú pozvať na 8. Akademický ples nitrianskych univerzít, ktorý sa bude konať 17. januára 2015  od 19.00 h v priestoroch Estrádnej haly Parku kultúry a oddychu v Nitre.

Podujatie je pokračovaním kultúrno-spoločenskej tradície akademických plesov, ktoré majú ohlas a spoločenskú prestíž nielen v priestore našich univerzít, ale aj v širšom nitrianskom regióne.

Pre účastníkov plesu sú pripravené ukážky štandardnej plesovej choreografie v podaní nitrianskej Akadémie tanca, exotických latinskoamerických tancov skupiny Sangre nueva, či módna prehliadka Fashion Show z produkcie AD-Style. Na počúvanie a do tanca bude hrať Dominika Titková & Friends a Cimbálová muzika Jožky Severína z Kostic. Nebude chýbať dobré víno, chutné jedlo, bohatá tombola a výborná nálada.

Moderátormi večera budú Lucia Richterová a Marián Stolár.

Predaj vstupeniek od 1. 12. 2014: Kancelária komunikácie a práce s verejnosťou SPU v Nitre, PhDr. Renáta Chosraviová, verejnost@uniag.sk 037/641 5538.

Fotogaléria a video a zo 7. Akademického plesu (január 2014)

tl_files/download/Pictures/Novinky 2015/PLES2015/akademicky_ples_pozvanka.jpg

tl_files/download/Pictures/Novinky 2015/PLES2015/akademicky_ples.jpg