AIESEC Nitra - zmeň príležitosť na skúsenosť!

AIESEC je medzinárodná organizácia riadená mladými ľuďmi, ktorá spája mladých ľudí z viac ako 100 krajín. Hlavným cieľom je poskytnúť mládeži praktické skúsenosti a príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj.

 

PREČO ÍSŤ NA STÁŽ S AIESEC?

Ak si myslíš, že doma si toho zažil/a už dosť, AIESEC ti ponúka možnosť vycestovať na medzinárodnú stáž do jednej zo 111 krajín sveta.

Pýtaš sa čo môžeš počas stáže získať? Okrem skúseností v tvojej študijnej alebo záujmovej oblasti si môžeš rozšíriť vedomosti o iných kultúrach, osamostatniť sa, získať nové zručnosti alebo si nájsť priateľov z rôzných kútov sveta.

Je len na tebe, či sa rozhodneš vycestovať na 6 až 12 týždňov a popri tom budeš pracovať na rozvoji seba aj svojho okolia a získaš praktické skúsenosti, ktoré ti otvoria dvere do pracovného sveta. Na celý postup tu pravdaže nebudeš sám/sama, spolu s našimi partnermi na celom svete sa postaráme o to, aby si mal/a tú najlepšiu skúsenosť.

Ak máš záujem zistiť, aké stáže AIESEC ponúka, zaregistruj sa na registráciaAIESEC.

V prípade akýchkoľvek otázok napíš mail na: petra.ozvoldikova@aiesec.sk,

 

PREČO SA STAŤ ČLENOM AIESEC?

Ak sa stotožňuješ s názorom, že dosiahnutie vysokoškolského diplomu v tejto dobe už nestačí, prídi si k nám po praktické skúsenosti. Členstvo v AIESEC ti ponúka možnosť osobného či profesionálneho rozvoja a na zahodenie nie je ani zlepšenie sa:

  • v komunikácii v anglickom jazyku a v profesionálnom prostredí,
  • v efektívnom zadeľovaní času,
  • v personálnom manažmente, event manažmente, marketingu či financiách,
  • v schopnostiach odprezentovať svoje nápady a poznatky s čo najväčším úspechom,
  • ALE najmä získaš možnosť spoznať ľudí po celom svete, ktorí ako ty chcú zmeniť niečo na svojom každodennom živote a zlepšiť samých seba či tento svet.

Nábor nových členov sa koná dvakrát do roka: január - február; august - september.

Viac informácii získaš na www.aiesec.sk alebo mailom na: maria.rozikova@aiesec.sk,

 

Kontaktná osoba:

Petra Ožvoldíková

e-mail: petra.ozvoldikova@aiesec.sk

tel. č.: +421 918 257 724

Jdi zpět