Medzinárodný filmový festival Agrofilm 2015 pre SPU

tl_files/download/Pictures/Novinky 2015/aktuality/agrofilm2015.jpgOd 28. septembra do 2. októbra sa bude konať 31. ročník medzinárodného filmového festivalu Agrofilm, ktorý je v okolitom európskom priestore výnimočný svojou tematikou. Venuje sa poľnohospodárstvu, potravinárstvu, výžive obyvateľstva, problematike vidieka a životu jeho obyvateľstva, ochrane prírodných zdrojov ako aj zvyšovaniu kvality života ľudí.

Festival sa tento rok uskutoční od 28. septembra do 2. októbra. Súčasťou premietania filmov budú prednášky a diskusie, ako aj ochutnávky rôznych potravín. Organizátorom festivalu je VÚŽV Nitra (NPPC), medzi spoluorganizátormi opäť nebude chýbať naša univerzita. Viac na www.agrofilm.sk

AGROFILM PRE SPU

V Kongresovom centre SPU v Nitre sa budú v dňoch 30. a 1. 10. 2015 (v stredu od 9.00 do 16.00 h a vo štvrtok od 8.30 do 16.30 h)  prezentovať vybrané filmy, ktoré by mohli obohatiť odborné vedomosti študentov a prispieť k informovanosti zamestnancov SPU. Filmy je možné podľa uváženia pedagógov a výberu titulu navštíviť so študentmi aj v rámci pedagogického procesu.

Harmonogram prezentácie

Bližšie informácie o premietaných filmoch (autori, anotácia)


Späť