Nitrianske univerzitné dni 2018

25. apríla 2018

Univerzitný deň študentskej vedeckej činnosti na SPU v Nitre
Pod záštitou dekanov jednotlivých fakúlt sa na SPU budú konať fakultné študentské vedecké konferencie. Ich cieľom je poskytnúť študentom príležitosť verejne pred odborným auditóriom prezentovať výsledky svojej vedeckej práce.
Miesto a čas konania: fakulty SPU, 8.00 – 14.00 h

ARRIVA BIKE DEŇ na SPU
Podujatie zamerané na priblíženie smart dopravy v meste študentom. Súčasťou budú súťaže v zručnosti, skúšobné jazdy po meste a pod.
Miesto a čas konania: areál pred hlavnou budovou SPU, Tr. A. Hlinku 2, 12.00 - 15.00 h

Jarný beh Nitrou
Tradičné bežecké podujatie na trase: Nový most – chodník na Wilsonovom nábreží – hlavný most pri internáte Mladosť – a späť.
Miesto a čas konania: nábrežie rieky Nitra, 15.00 h

Hearthstone turnaj (nielen) pre FEMkárov
Turnaj hráčov Hearthstone od spoločnosti Blizzard Entertainment je určený začiatočníkom i ostrieľaným veteránom. Viac na FB Fireside Gathering SPU Nitra 2018.
Miesto a čas konania: Fakulta ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre, Tr. A. Hlinku 2, pavilón S, cvičebňa AS-03 a AS-07, 15.00 h

Superstar nitrianskych univerzít
Spevácka súťaž študentov oboch nitrianskych univerzít v interpretácii populárnych piesní. Súťaž bude sprevádzaná vystúpeniami známych slovenských kapiel Luisville Story, Dora či Medial Banana. Sprievodným podujatím bude aj Art Jam- súťaž vo výtvarnom umení, ktorá začína o 16.00 h.
Miesto a čas konania: ŠD Zobor UKF, Dražovská 2, 18.00 h

 

Späť