Kalendár udalostí 07.05.2021

pondelok, 26.04.2021

Súťaž na sociálnych sieťach s FS ZOBOR. Zapoj sa s nami do súťaže a vyhraj! Môžeš získať 2 ceny – 2 vstupenky na 66. výročie FS ZOBOR v júni 2022, alebo batoh spolu s naším CD.Ako sa zapojiť? Pošli nám fotku s nejakou folklórnou súčiastkou, alebo aj v kroji. Spomedzi všetkých vyberieme dvoch, medzi ktorých rozdelíme ceny.
Čas: 17.00 h (26. 4.) – 17.00 h (7. 5.)
Zodpovedajú: Ing. Kamila Ondrášová, PhD. (FS ZOBOR), Ing. Mária Holovičová, PhD. (Útvar univerzitných služieb SPU)
piatok, 07.05.2021

Vieš, čo ješ?
Kvíz bude zameraný na výživovú hodnotu a všeobecne stravu. Kvíz bude pozostávať z 15 až 20 otázok. Súťažiaci sa na kvíz budú môcť prihlasovať cez Google dotazník. Súťažiť bude možné v slovenskom, maďarskom a ruskom jazyku.
Čas a link: Platforma Kahoot, 20.00 – 21.30 h. Viac informácií získate na Facebooku Študentského parlamentu UKF.
Zodpovedajú: Mgr. Miroslav Tvrdík, PhD. (Študentské centrum UKF), Bc. Lucia Spodniaková, Bc. Valerii Popovych, Bc. Michal Priškin, Nikola Mazúrová, Lenka Tegiová (Študentský parlament UKF)
 
Aktívne cvičenie
Fyzická aktivita je neoddeliteľnou súčasťou každého z nás. Či už ide o jednoduché kráčanie, beh, hranie futbalu s kamošmi alebo o profesionálne cvičenie. Otázkou je, koľkí z nás vedia, aké skupiny svalov sa najviac podieľajú na vykonávaní týchto aktivít.
Čas: 17.00 h
Zodpovedajú: Bc. Melina Korčok, Bc. Janka Kobanová (Študentský spolok Pasteur), Roman Hulan  (Útvar univerzitných služieb SPU)

Koncert HEĽENINE OČI
Online koncert multižánrovej kapely lokálneho významu s globálnym dosahom – HELENINE OČI.
Čas a link: 20.00 h, vysielať sa bude v udalosti koncertu a na Facebooku Študentského parlamentu UKF.
Zodpovedajú: Mgr. Miroslav Tvrdík, PhD. (Študentské centrum UKF), Bc. Lucia Spodniaková, Marek Vojtko (Študentský parlament UKF)