Kalendár udalostí 19.11.2019

pondelok, 18.11.2019

Spomienka na novembrové a ponovembrové udalosti zachytené na stránkach dvojtýždenníka Poľnohospodár. Zaujíma vás, prečo vstúpili študenti Vysokej školy poľnohospodárskej v Nitre do okupačného štrajku? Aké boli základné požiadavky Koordinačného výboru? S akým programovým vyhlásením vstupoval do volieb prvý ponovembrový rektor VŠP v Nitre? Prečítajte si, ako udalosti okolo novembra a krátko po ňom mapoval univerzitný spravodajca Poľnohospodár.

Miesto a čas konania: priestory pod Aulou SPU, Tr. A. Hlinku 2, 9.00 – 15.00 h

utorok, 19.11.2019

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre sa prihlásila do plaveckej súťaže slovenských univerzít, ktorá sa koná pri príležitosti 100. výročia univerzitného športu na Slovensku. Pozývame všetkých študentov a zamestnancov v utorok 19. novembra od 18.00 do 20.00 h do bazéna SPU odplávať 100 metrov voľným spôsobom. Prispejete tak k celkovému výsledku našej univerzity v plaveckých pretekoch. Prihlášky a info: roman.hrncar@uniag.sk

Basketbalový zápas medzi študentmi UKF a SPU.

Miesto a čas konania: Veľká telocvičňa UKF, Tr. A. Hlinku 1, Nitra, 9.30 h

Turnaj vo vybíjanej pre študentov UKF a SPU.

Miesto a čas konania: Veľká telocvičňa UKF, Tr. A. Hlinku 1, Nitra, 13.00 h

Futbalový turnaj pedagógov Technickej fakulty a študentov Technickej fakulty všetkých stupňov štúdia.

Miesto a čas konania: Športová hala SPU, Tr. A. Hlinku 2, Nitra, 15.30 h

Účelom kampane je informovanie mladých ľudí o možnosti sporiť si v druhom pilieri a zvýšenie finančnej gramotnosti študentov. Študenti majú nárok na sporenie financií z odvodov, no doposiaľ sa k nim tieto informácie nedostali, čím prichádzajú o tisícky eur. Študenti sa dozvedia technické informácie ohľadom druhého piliera, výnosov jednotlivých fondov a majú možnosť sa na mieste aj zaregistrovať.

Miesto a čas konania: priestory pod Aulou SPU, Tr. A. Hlinku 2, 9.00 – 13.00 h