Aktuality zo športu

napísal

V rámci telesnej výchovy má každý študent možnosť zapísať sa na hodiny plávania, posilňovania, futbalu, volejbalu, Express Fit, Fitness Body Training, Interval Aquaerobik, floorbalu a plážového volejbalu. Keďže o niektoré športy je zo strany študentov väčší záujem ako o iné, snažíme sa byť flexibilní a vychádzať v ústrety študentom tak, aby sme im umožnili venovať sa športom, ktoré majú radi a zároveň mohli získať kredit z TV.

napísal

Futsalový turnaj o účasť v zápase SPU - UKF 2017

V rámci Nitrianskych univerzitných dní sa každoročne koná aj futsalový zápas medzi našou univerzitou SPU a UKF. V tomto roku to bude 24.4. o 19,00 hod. a proti UKF sa postaví víťazné mužstvo kvalifikačného turnaja, ktorý organizujeme 12.4.2017.

Bližšie info o tomto turnaji nájdeš tu: Propozície kvalifikačného futsalového turnaja o účasť v zápase SPU a UKF 2017

Súpiska družstva na stiahnutie.

napísal

Univerzitnou športovkyňou roka sa stala Veronika Sýkorová

V Bratislave vyhlásili 8. decembra výsledky ankety Slovenskej asociácie univerzitného športu (SAUŠ). Ocenenie Univerzitný športovec roka 2016 získala slovenská reprezentantka v športovej streľbe Veronika Sýkorová, študentka 2. ročníka Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov, ktorá na Akademických majstrovstvách v poľskom Bydgoszczi obsadila prvú priečku v skeete. Na tróne vystriedala vlaňajšieho laureáta, športového strelca Filipa Marinova, ktorý je tiež študentom SPU. Medzi ocenenými v kategórii kolektívov boli aj volejbalisti VK Bystrina SPU Nitra, ktorí v uplynulej sezóne získali majstrovský titul.

napísal

Študentské dni nitrianskych univerzít 2016

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a Univerzita Konštantína Filozofa v spolupráci s Mestom Nitra a NSK organizujú od 8. do 25. novembra 2016 vzdelávacie, kultúrno-spoločenské a športové podujatia pod názvom Študentské dni nitrianskych univerzít. Záštitu nad podujatím prevzali rektori oboch univerzít, Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD., a prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc.

Program Študentských dní nitrianskych univerzít 2016

Plagát 1 k Študentským dňom 2016

Plagát 2 k Študentským dňom 2016