Mladí startupisti trénovali, ako predstaviť svoje podnikateľské nápady

napísal

V rámci projektu EIT Food Hub sa 2. júla uskutočnil online tréning prezentačných zručností členov ôsmich tímov, ktoré sa už o týždeň zúčastnia na finále regionálnej súťaže Demo Day EIT Food Innovation Prizes. Mladí startupisti si vyskúšali, ako čo najlepšie predstaviť svoje podnikateľské nápady, zamerané na inovácie v poľnohospodárstve a potravinárstve.

Online workshop viedol Adam Brocka, biznis dizajnér z inovačného štúdia Kiuub, ktorý pomáha startupom a malým a stredným firmám v rozvoji ich produktov a služieb. Finalistom priblížil možnosti, ako prezentovať kľúčové informácie o svojich projektoch nielen porote, ale v budúcnosti  aj potenciálnym investorom a partnerom. Projekty tiež získali spätnú väzbu k produktom a ich ďalšiemu vývoju.

Regionálna súťaž Demo Day EIT Food Innovation Prizes, ktorej víťazi sa môžu uchádzať o finančnú podporu a účasť v celoeurópskom EIT Food Hub akcelerátore. sa uskutoční už v piatok 10. júla o 14:00. Live si ju budete môcť pozrieť aj vy na linku:  https://www.youtube.com/watch?v=9DtK2QqSTgQ&feature=youtu.be

Späť