Aktuality zo športu

vložil: Roman Hrnčár

Kvalifikačný turnaj vo futsale 2018

V rámci Nitrianskych univerzitných dní sa každoročne koná aj futsalový zápas medzi našou univerzitou SPU a UKF.V tomto roku to bude 24.4. o 19,00 hod. a proti UKF sa postaví víťazné mužstvo kvalifikačného turnaja, ktorý organizujeme 18.4.2018.

Bližšie info o tomto turnaji nájdeš tu: Propozície kvalifikačného futsalového turnaja o účasť v zápase SPU a UKF 2018

Súpiska družstva na stiahnutie.

 

vložil: Roman Hrnčár

V športovej hale SPU sa každý utorok a štvrtok rozbehla zaujímavá športová aktivita tréning boxu vhodná pre mužov aj pre ženy, pre začiatočníkov aj pre pokročilých, študentov aj učiteľov. 

vložil: Roman Hrnčár

V športovej hale SPU sa v rámci Študentských dní odohral zapas SPU - UKF vo floorbale.

vložil: Roman Hrnčár

Dňa 25.4.2017 sa konal futsalový zápas SPU a UKF. Tento zápas sa pravidelne koná každý rok počas študentských dní v hale SPU.

vložil: Roman Hrnčár

Dňa 24.4.2017 sa konali volejbalové zápasy mužov a žien medzi SPU a UKF. Tieto zápasy sa pravidelne konajú každý rok počas študentských dní v hale SPU. Hralo sa na tri hrané sety do 25 s rozdielom 2 bodov.

vložil: Roman Hrnčár

Dňa 4.4.2017 sa v Športovej hale SPU Nitra v čase od 18.00 do 21.00 uskutočnil 4.ročník ,,FITNESS DAY“ – maratónu pohybu. Podujatia organizovaného CUŠ SPU Nitra v spolupráci so ZŠK Slávia SPU Nitra sa zúčastnilo 82 študentiek a študentov SPU Nitra.

vložil: Roman Hrnčár

Dňa 12.4.2017 sa v športovej hale SPU konal 2. ročník "Kvalifikačného univerzitného futsalového turnaja o účasť v zápase SPU - UKF". Záujem bol veľký, kedže sa prihlásilo 8 mužstiev z celej univerzity. Tomuto počtu prihlásených mužstiev sa musel prispôsobiť aj herný systém turnaja.

vložil: Roman Hrnčár

V rámci telesnej výchovy má každý študent možnosť zapísať sa na hodiny plávania, posilňovania, futbalu, volejbalu, Express Fit, Fitness Body Training, Interval Aquaerobik, floorbalu a plážového volejbalu. Keďže o niektoré športy je zo strany študentov väčší záujem ako o iné, snažíme sa byť flexibilní a vychádzať v ústrety študentom tak, aby sme im umožnili venovať sa športom, ktoré majú radi a zároveň mohli získať kredit z TV.

vložil: Roman Hrnčár

Futsalový turnaj o účasť v zápase SPU - UKF 2017

V rámci Nitrianskych univerzitných dní sa každoročne koná aj futsalový zápas medzi našou univerzitou SPU a UKF. V tomto roku to bude 24.4. o 19,00 hod. a proti UKF sa postaví víťazné mužstvo kvalifikačného turnaja, ktorý organizujeme 12.4.2017.

Bližšie info o tomto turnaji nájdeš tu: Propozície kvalifikačného futsalového turnaja o účasť v zápase SPU a UKF 2017

Súpiska družstva na stiahnutie.

vložil: Roman Hrnčár

Univerzitnou športovkyňou roka sa stala Veronika Sýkorová

V Bratislave vyhlásili 8. decembra výsledky ankety Slovenskej asociácie univerzitného športu (SAUŠ). Ocenenie Univerzitný športovec roka 2016 získala slovenská reprezentantka v športovej streľbe Veronika Sýkorová, študentka 2. ročníka Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov, ktorá na Akademických majstrovstvách v poľskom Bydgoszczi obsadila prvú priečku v skeete. Na tróne vystriedala vlaňajšieho laureáta, športového strelca Filipa Marinova, ktorý je tiež študentom SPU. Medzi ocenenými v kategórii kolektívov boli aj volejbalisti VK Bystrina SPU Nitra, ktorí v uplynulej sezóne získali majstrovský titul.