Aktuality zo športu

vložil: Roman Hrnčár

Dňa 4.5.2015 sa v podvečerných hodinách konal volejbalový zápas medzi SPU a UKF. Tento zápas sa pravidelne koná ako každý rok počas študentských dní v hale SPU.

vložil: Roman Hrnčár

4.5.2015 sa uskutočnilo v športovej hale SPU v Nitre finále vysokoškolskej florbalovej ligy. Finále bolo vyústením ligovej súťaže študentov SPU v Nitre, ktorá prebiehala počas celého akademického  roka.

vložil: Roman Hrnčár

Centrum univerzitného športu SPU v Nitre organizuje letné zábavné podujatie zamerané na športové aktivity detí vo veku od 9 rokov do 12 rokov. Skúsený tím lektorov pripravuje letné zábavné podujatie na získanie základných pohybových vlastností a zručností, základy plávania, rozvoj športových hier (basketbal, futsal, florbal), jazda na koni, návšteva vivária.

vložil: Roman Hrnčár

28.4.2015 sa v rámci Nitrianskych univerzitných dní uskutočnil jarný beh Nitrou. Bežeckej akcie sa zúčastnili študenti UKF v Nitre a SPU v Nitre v celkovom počte 80 študentov.

vložil: Roman Hrnčár

V športovej hale SPU sa v rámci osláv Študentkých dní 2015 odohralo futsalové stretnutie medzi študentmi SPU a UKF.

vložil: Roman Hrnčár

Blíži sa finálový turnaj vysokoškolskej ligy vo floorbale. Ide o dlhodobú súťaž študentov SPU, ktorá sa hrá počas celého akademického roka. Príďte povzbudiť svojich kolegov do športovej haly SPU 4.5.2015, začíname o 20,00 hod. Plagát.

vložil: Roman Hrnčár

Dňa 14.4.2014 sa v Športovej hale SPU Nitra v čase od 18.00 do 21.00 uskutočnil ,,FITNESS DAY“ – maratón pohybu. Podujatia organizovaného CUŠ SPU Nitra v spolupráci so ZŠK Slávia SPU Nitra sa zúčastnili študentky a študenti SPU Nitra.

vložil: Roman Hrnčár

Nitrianske univerzitné dni sú tu opäť. Program si môžete pozrieť tu: plagát

vložil: Roman Hrnčár

Rozvrh vyučovania Telesnej výchovy v letnom semestri 2014/15 nájdete tu: rozvrh

 

 

vložil: Roman Hrnčár

Centrum univerzitného športu SPU oznamuje, že posilňovňa pre verejnosť bude otvorená od 11.2.2015 nasledovne: otváracie hodiny.