AIESEC ponúka príležitosť pre nových členov

AIESEC Nitra ponúka príležitosť všetkým študentom, ktorí chcú počas školy získať praktické skúsenosti.

Chceš využiť vedomosti, ktoré získavaš v škole, rád by si vyťažil zo svojho štúdia čo najviac a hľadáš dobrodružstvá a zážitky? Staň sa členom medzinárodnej študentskej organizácie AIESEC a získaš praktické skúsenosti z rôznych oblastí. Prihlásiť sa môžeš do 9. októbra.

Čo znamená stať sa členom organizácie AIESEC?

- pracovať v tíme alebo ho aj viesť;
- organizovať a zúčastňovať sa na národných a medzinárodných konferenciách;
- komunikovať a pracovať s ľuďmi z rozličných krajín;
- získavať praktické skúsenosti v rôznych oblastiach;
- rozvíjať svoje zručnosti, ako napríklad vystupovanie pred ľuďmi,tímlíderské skúsenosti, time management a iné;
- byť súčasťou celosvetovej organizácie zloženej z viac ako 70-tisíc mladých ľudí;
- „learning by doing” (využitie teórie v praxi).

Na to, aby si sa stal členom AIESEC, potrebuješ prejsť výberovým konaním, ktoré sa skladá zo štyroch krokov:

1. Prihláška

Je prvým krokom výberového procesu nových členov. Prihlášku nájdeš online na našej webovej stránke aiesec.sk/clenstvo

2. Interview

Po vyplnení prihlášky sa ti ozveme a pozveme ťa na pohovor s jedným, alebo viacerými našimi členmi. Neboj sa, nepôjde o nič náročné, ani stresujúce. Chceme zistiť, čo ti vieme ponúknuť.

3. Skupinová aktivita

Po skončení osobného pohovoru ťa hneď pozveme na skupinovú aktivitu, takzvané Assessment Centrum, kde budeš spolu s ostatnými aplikantmi riešiť spoločne zadané úlohy.

4. Úvodná konferencia

Zúčastníš sa na svojej prvej konferencii, kde spoznáš svojho tím lídra a nových kolegov, aj ľudí z ostatných tímov. Vysvetlíme Ti bližšie, prečo robíme, to čo robíme a ako funguje AIESEC. Priblížime Ti, na ktorých projektoch budeš so svojim tímom pracovať, aké budú Tvoje zodpovednosti a čo Ti to prinesie.

Ak naozaj chceš zo svojho štúdia vyťažiť čo najviac, neváhaj a prihlás sa do AIESEC. Viac informácií o členstve a prihlášku nájdeš na webovej stránke: www.aiesec.sk/clenstvo