Nitrianske univerzitné dni 2018

24. apríla 2018

Univerzitná kvapka krvi na SPU
Humanitárne podujatie spojené s darovaním krvi, ktoré organizuje Miestny spolok Slovenského Červeného kríža pri SPU v Nitre a Národná transfúzna služba v Nitre.
Miesto a čas konania: Kongresová sála ŠD A. Bernoláka SPU, 8.00 - 12.00 h

Science Talks
Popularizačné prednášky slovenských vedcov pre študentov. Prednášky zabezpečuje hlavný partner NUD 2018 – Slovenské elektrárne, a.s.  S prednáškou na tému „Čaká Slovensko klimatický zlom už v tomto storočí?“ vystúpi Mgr. Jozef Pecho zo SHMÚ, fyzikálnu show s názvom Fyzika naživo predvedú PaedDr. Ľubomíra Valovičová, PhD., a Mgr. Ján Ondruška, PhD., z Katedry fyziky FPV UKF v Nitre a prednášku s názvom Elektromagnetické polia okolo nás bude viesť doc. Ing. Vladimír Cviklovič, PhD., z Katedry elektrotechniky, automatizácie a informatiky Technickej fakulty SPU v Nitre.
Miesto a čas konania: Aula SPU, Tr. A. Hlinku 2, 10.00 h

XVI. medziuniverzitné preteky vo vodnom slalome
Miesto a čas konania: rieka Nitra pri ŠD Nitra UKF, 11.00 h

Gulášovica
Súťaž o najlepší študentský guláš. Zapoj sa a vyskladaj svoj dream team, ktorý vie ako má chutiť guláš snov. Buď výnimočný, jedinečný a presvedč súperov i porotu o svojom kulinárskom umení. Súčasťou akcie bude večerná tancovačka v rytme folklóru.
Miesto a čas konania: priestory pred ŠD A. Bernoláka SPU, 14.00 – 22.00 h

Rozcestuj sa! - Japonsko
Miesto a čas konania: Fakulta ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre, Tr. A. Hlinku 2, pavilón S, 4. poschodie, miestnosť CHFT, 18.00 h

Futsal
Miesto a čas konania: Športová hala SPU v Nitre, 19.00 h

Party bus
Zážitková jazda mestom plná zábavy, hudby a súťaží.
Miesto a čas konania: ŠD Zobor, Dražovská 2, 20.30 h

Ísť späť