V Trnave sa dnes začala séria výstav Kam na vysokú. SPU sa postupne predstaví v šiestich mestách

napísal

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre sa dnes prezentuje v Trnave, prvom zo šiestich krajských miest obľúbenej roadshow pre stredoškolákov Kam na vysokú. Interaktívnu výstavu pomaturitného a celoživotného vzdelávania pre žiakov stredných škôl a ich rodičov vlani navštívilo celkovo takmer 9-tisíc záujemcov.

Návštevníci sa tento rok opäť môžu oboznámiť s možnosťami štúdia nielen pri stánkoch, ale pripravené sú špecializované workshopy, ukážky študijných odborov, moderný formát okrúhlych stolov a ďalšie zaujímavé aktivity.

Zajtra sa podujatie presúva do Mestskej haly v Nitre na Klokočine. Radi vás privítame v stánku Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a zároveň vás pozývame na interaktívnu prednášku pre záujemcov o štúdium na SPU, ktorá sa začína už o 9.00 h.

Po Trnave a Nitre sa šestica fakúlt SPU v Nitre predstaví 31. januára v Žiline (v priestoroch Hotela Slovakia), v Banskej Bystrici (5. februára v priestoroch hotela Lux), Prešove (6. februára v priestoroch Spojenej školy na ulici Ľ. Podjavorinskej) a road show ukončí v Košiciach (7. februára v Dome techniky).

Späť