Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

Dlhodobá spolupráca FEM SPU v Nitre so spoločnosťou Deloitte sa prejavuje vo viacerých oblastiach. Jednou z nich je pravidelné uskutočňovanie vzdelávacieho workshopu Deloitte College.

vložil: Renáta Chosraviová

Zástupcovia EIT Food Hub z Fakulty biotechnológie a potravinárstva SPU  v Nitre sa 6. novembra zúčastnili na výstave Gastro a Kulinária na Agrokomplexe v Nitre, kde využili možnosť oboznámiť odbornú i laickú verejnosť so svojimi aktivitami na tému Inovatívne smery startupistov v oblasti potravinárstva.

vložil: Renáta Chosraviová

Vo Výskumnom centre AgroBioTech SPU v Nitre sa 5. novembra uskutočnil Inovačný workshop Uplatnenie absolventov v agrosektore a potravinárstve, ktorý v rámci svojich aktivít na Slovensku organizoval EIT Food Hub.

vložil: Renáta Chosraviová

V Botanickej záhrade SPU v Nitre zakvitli nové druhy orchideí – vzácny druh Dracula bella a Bulbophyllum Wilbur Chang.

vložil: SPU Web Editor

Na nitrianskom výstavisku Agrokomplex dnes otvorili siedmy ročník Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Nitra 2019. Slovenská poľnohospodárska univerzita sa tento rok prezentuje v stánku s rozlohou štyridsať metrov štvorcových. Nechýba v ňom ani expozícia Veda pre život.