Aktuálne informácie

vložil: SPU Web Editor

V športovej hale Gymnázia P. Horova v Michalovciach sa 26. novembra uskutočnil Veľtrh vysokých škôl, na ktorom sa prezentovali univerzity z celého Slovenska a Českej republiky. Nechýbala ani Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

Predstavitelia a členovia Digitálnej koalície – Národnej koalície pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky sa 26. novembra stretli na výročnom zasadnutí, ktoré sa konalo na pôde Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. V rámci programu boli ocenení dvadsiati členovia koalície cenou Digitálna jednotka za plnenie svojich záväzkov. Medzi ocenenými je aj SPU v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

Špeciálne ručne vyrobené vianočné dekorácie v rôznych podobách možno v týchto dňoch obdivovať na výstave s názvom Predvianočná nálada v Botanickej záhrade SPU v Nitre.

vložil: SPU Web Editor

Slovenská akadémia pôdohospodárskych vied vyhlásila 21. novembra víťazov celoštátnej súťaže mladých vedeckých pracovníkov. V kategórii Ekonomika a manažmentu zvíťazil Ing. Peter Šedík, PhD., z Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre.

vložil: SPU Web Editor

Ako každoročne, aj tento rok sa v rámci Študentských dní nitrianskych univerzít uskutočnil obľúbený Klobásový festival. V študentskom domove A. Bernoláka sa 13. novembra zišlo súťažných osem tímov.