Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

Nominantom na ocenenie ESET Science Award v hlavnej kategórii Výnimočná osobnosť slovenskej vedy je aj prof. Ing. Marián Brestič, PhD., z Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

V NPPC v Lužiankach 30. septembra slávnostne otvorili Medzinárodný filmový festival Agrofilm. Premietať sa bude aj na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

V rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva sa v Aule SPU v Nitre 26. septembra už tradične konala verejná prednáška doc. Ing. arch. Roberty Štěpánkovej, PhD., prodekanky pre vzdelávaciu činnosť Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre, pedagogičky na Katedre záhradnej a krajinnej architektúry.

vložil: Renáta Chosraviová

Sekcia pre vedeckú, odbornú literatúru a počítačové programy Literárneho fondu ocenila 26. septembra v bratislavskom Zichyho paláci najlepšie diela v oblasti vedeckej a odbornej literatúry.  

vložil: Renáta Chosraviová

Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre organizovala 16. - 18. septembra pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR štrnástu medzinárodnú konferenciu FOOD/BIO/TECH.