Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

V kongresovej sále Výskumného centra AgroBioTech SPU v Nitre sa 25. apríla konalo vedecké podujatie DNA Day & Prezentačný deň VC ABT.

vložil: SPU Web Editor

Na výstavisku Agrokomplex sa 25. apríla začala medzinárodná záhradnícka výstava Gardenia, na ktorej sa prezentuje aj Botanická záhrada SPU a Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva.

vložil: Renáta Chosraviová

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre je tretia najlepšia zo 14 hodnotených slovenských univerzít v SCIMAGO Institutions Rankings 2019. Medzi univerzitami a vzdelávacími inštitúciami z celého sveta SPU v Nitre obsadila celkové 542. miesto.

vložil: SPU Web Editor

V grantovom programe Mením moje mesto 2019 uspeli aj tri projekty Slovenskej poľnohospodárskej univerzity - kolekcia popínavých drevín v parku Botanickej záhrady, Bioviderzita - zážitkové vzdelávanie v Univerzitnom viváriu a verejný festival Deň architektúry.

vložil: Renáta Chosraviová

V rámci podujatí organizovaných pod spoločným názvom Tour de ERA sa 25. - 26. apríla v Kongresovom centre SPU v Nitre koná seminár tematicky zameraný na program Horizont 2020 a ďalšie programy v rámci Európskeho výskumného priestoru (ERA), ako aj praktický celodenný workshop na tému Ako napísať dobrý projektový návrh H2020.