Aktuálne informácie

vložil: SPU Web Editor

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre sa aj v tomto roku predstaví v sérii výstav Kam na vysokú. Roadshow po šiestich slovenských mestách odštartovala dnes v Trnave, zajtra nasleduje Nitra a po nej Žilina, Banská Bystrica, Prešov a Košice. Pozývame vás do stánku SPU v nitrianskom PKO už zajtra, 29. januára od 8.00 do 13.00 h. Tešíme sa na vás!

vložil: Renáta Chosraviová

Po predchádzajúcich úspešných ročníkoch Dňa otvorených dverí Technickej fakulty SPU v Nitre v obchodnom centre Galéria Mlyny sa fakulta pod vedením dekana prof. Romana Gálika, 23. januára opäť úspešne prezentovala širokej verejnosti.

vložil: Renáta Chosraviová

Po úspešnom Dni vysokoškoláka prišla Fakulta ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre s novým konceptom náučno-propagačnej a zážitkovej akcie s názvom Deň kreativity. Jeho pilotný ročník sa uskutočnil 23. januára v priestoroch fakulty.

vložil: SPU Web Editor

Agroekológia, pozemkové úpravy a informačné systémy v poľnohospodárstve, sociálny manažment a služby v agrosektore, automobilová doprava, manažérstvo prevádzky techniky. Päť nových študijných programov, ktoré sú v ponuke pre uchádzačov o denné bakalárske štúdium na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre pre akademický rok 2020/2021. Čo je ich náplňou?

vložil: SPU Web Editor

Prezidentka SR Zuzana Čaputová prijala 17. januára 2020 v Prezidentskom paláci v Bratislave členov Slovenskej rektorskej konferencie  a členov predsedníctva Slovenskej akadémie vied.