Aktuálne informácie

vložil: SPU Web Editor

Na Fakulte ekonomiky a manažmentu už štvrtý rok úspešne organizujú Deň vysokoškoláka. Podujatie má študentom stredných škôl pomôcť pri rozhodovaní sa o budúcom štúdiu a zároveň im poskytnúť konkrétnejšiu predstavu o tom, ako vyzerá jeden deň študenta na univerzite.Tento rok sa konalo 6. novembra.

vložil: Renáta Chosraviová

V rámci Týždňa vedy a techniky sa 7. novembra uskutočnila sprievodná akcia Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov a Fakulty biotechnológie a potravinárstva s názvom Chlieb náš každodenný daj nám dnes. Podujatie sa zároveň konalo pri príležitosti Svetového dňa chleba pripadajúceho na 16. október.

vložil: SPU Web Editor

Na programe ustanovujúceho zasadnutia Akademického senátu SPU, ktoré sa konalo  5. novembra v Kongresovom centre SPU, bolo zloženie sľubu novozvolených členov, ako aj  voľby predsedu, podpredsedov, tajomníka a členov pracovných komisií.

vložil: Renáta Chosraviová

Výskumné centrum AgroBioTech SPU v Nitre organizovalo tretí ročník dňa vedy.

vložil: SPU Web Editor

Slávnostnými imatrikuláciami 216-tich študentov  denného bakalárskeho štúdia Technickej fakulty  sa dnes v aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre začal imatrikulačný týždeň.