Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

Zelené oddychové zóny pre študentov sú bežnou súčasťou moderných univerzít. Poskytujú im relax a pohodlie v lone prírody. V tomto zmysle SPU v Nitre zrekultivovala priestor za ŠD Akademická, ktorý slávnostne sprístupnili 15. novembra. Bude slúžiť študentom, ale aj širokej verejnosti.

vložil: Renáta Chosraviová

Na Vysokoškolskom poľnohospodárskom podniku SPU v Nitre sa 10. novembra uskutočnil tradičný výlov rybníka v Kolíňanoch za prítomnosti rektorky doc.  Klaudie Halászovej.

vložil: Renáta Chosraviová

Pracovníci vivária, ktoré je súčasťou Botanickej záhrady SPU v Nitre, v spolupráci s Klubom chovateľov korytnačiek organizovali úspešný odborný seminár. Tretí ročník sa konal 10. novembra vo výučbovej miestnosti skleníkov BZ.

vložil: Renáta Chosraviová

Pri príležitosti 15. ročníka Týždňa vedy a techniky na Slovensku sa 6. novembra na SPU v Nitre konala Vedecká konferencia doktorandov Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov a Fakulty biotechnológie a potravinárstva.

vložil: SPU Web Editor

Na Fakulte ekonomiky a manažmentu už štvrtý rok úspešne organizujú Deň vysokoškoláka. Podujatie má študentom stredných škôl pomôcť pri rozhodovaní sa o budúcom štúdiu a zároveň im poskytnúť konkrétnejšiu predstavu o tom, ako vyzerá jeden deň študenta na univerzite.Tento rok sa konalo 6. novembra.