Aktuálne informácie

vložil: SPU Web Editor

V Národnom tenisovom centre v Bratislave sa dnes otvorili brány 22. ročníka medzinárodného veľtrhu štúdia a kariéry Akademia & Vapac, na ktorom nechýba ani Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

Na 34. medzinárodnom filmovom festivale Agrofilm bolo ocenených 14 filmov. Slávnostné odovzdávanie cien sa konalo 5. októbra v kinosále OC Mlyny Nitra.

vložil: SPU Web Editor

Za účasti akademických predstaviteľov univerzity a fakúlt sa 5. októbra v aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre konali promócie absolventov tretieho stupňa vysokoškolského štúdia.

vložil: Renáta Chosraviová

Výskumníci v nás bolo motto dvanásteho ročníka najväčšieho festivalu vedy - Európska noc výskumníkov, ktorý sa konal 28. septembra paralelne v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade a Žiline. Na podujatí sa prezentovali aj tri fakulty SPU v Nitre.

vložil: SPU Web Editor

V univerzitnom kampuse sídli aj dvojica katedier Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva. Katedra zeleninárstva a Katedra ovocinárstva, vinohradníctva a vinárstva FZKI privítali v septembri študentov vo vynovených priestoroch pavilónu BZ.