Slovensko Advent 2017 - koncert Petra Nagya v aule SPU

Rozhlas a televízia Slovenska v spolupráci so Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou v Nitre vás pozýva na  koncert Petra Nagya, ktorý sa uskutoční 21. decembra 2017 o 19.30 h v aule SPU v Nitre. Predaj vstupeniek na  https://www.ticketportal.sk/Event/PETER_NAGY-24491

Slovensko Advent 2017 je unikátny projekt Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorý spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom.

Od 4. do 22. decembra prináša 15 adventných koncertov z 15 miest Slovenska.

V jedinečných historických priestoroch sa Vám predstaví 15 špičkových slovenských hudobných umelcov a umeleckých hudobných zoskupení spolu s desiatkami zaujímavých hostí a rešpektovaných osobností zo sveta kultúry, športu a vzdelávania. Každý prenos bude venovaný jednej neziskovej organizácií, ktorej bude odovzdaný výťažok z výnosov zo vstupného.

Koncerty budú vysielané aj naživo každý deň o 20.00 na Dvojke a nasledujúci pracovný deň v repríze o 21.05 v Rádiu Slovensko.

Viac na www.slovenskoadvent.sk

Slovensko Advent 2017 v priamom prenose z Auly Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre