Nemecká spolková nadácia pre životné prostredie ponúka štipendium na zahraničnú stáž

Si šikovný študent alebo absolvent VŠ, ktorý má blízko k ekológii a environmentalistike? Chceš absolvovať 6- až 12-mesačnú odbornú stáž v Nemecku zameranú na ľubovoľnú environmentálnu tému? Ukončil si inžinierske pred menej ako 3 rokmi?

Tak využi svoju šancu a uchádzaj sa o štipendium od Nemeckej spolkovej nadácie pre životné prostredie – DBU.de!

Termín podávania elektronických prihlášok: 1. 5. 2019 – 31. 7. 2019

Začiatok štipendijného pobytu: 1. 2. 2020, po dohode je možné nastúpiť neskôr

Výška štipendia: 1250 € mesačne

Chceš sa dozvedieť viac? Neváhaj a príď 5. marca o 13.00 h na Prírodovedeckú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, Mlynská dolina, miestnosť CPS+ (pavilón B1) na informačný seminár, kde ti bývalí štipendisti povedia o svojich skúsenostiach s podávaním žiadostí aj s pobytom na stáži.

Kontakty: Martin Labuda (labuda.martin@gmail.com) Tatiana Harciníková (tatiana.harcinikova@gmail.com)