7. Akademický ples nitrianskych univerzít

Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD., rektor Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a prof. RNDr. Libor Vozár, CSc., rektor Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, si Vás dovoľujú pozvať na 7. Akademický ples nitrianskych univerzít, ktorý sa bude konať 18. januára 2014 so začiatkom o 19.00 h v priestoroch Estrádnej haly Parku kultúry a oddychu v Nitre.

Podujatie je pokračovaním kultúrno-spoločenskej tradície akademických plesov, ktoré majú ohlas a spoločenskú prestíž nielen v priestore našich univerzít, ale aj v širšom nitrianskom regióne.

Účastníci plesu budú môcť vidieť ukážky štandardnej plesovej choreografie i spoločenských tancov. Študenti Katedry hudby PF UKF v Nitre predvedú ukážky z muzikálov Cyrano z predmestia a Rebelové a skupina Argyll UV svetelnú show.
Na počúvanie a do tanca bude hrať Gustav Brom Big Band a Cimbálová muzika Jožky Severína z Kostic. Nebude chýbať dobré víno, chutné jedlo, bohatá tombola a výborná nálada.

Moderátormi večera budú Lucia Richterová a Ladislav Tischler.

Predaj a rezervácia vstupeniek: Kancelária komunikácie a práce s verejnosťou SPU v Nitre, PhDr. Renáta Chosraviová, verejnost@uniag.sk 037/641 5538.

Fotogaléria a video a zo 6. Akademického plesu (január 2013)

tl_files/download/Pictures/Novinky 2014/Akademicky ples 2014/Akademicky-ples-2014-plagat-web.jpg