ARRIVA Bike Deň

Milí študenti nitrianskych univerzít - nadšenci bajkovania,

slnečné jesenné lúče nás ešte neopustili, využime preto spolu posledné dni sezóny bajkov v Nitre! Dňa 22. novembra 2017 od 12:00 h vás všetkých pozývame na ARRIVA BIKE DEŇ pred hlavnú budovu UKF, Trieda A. Hlinku 1 v Nitre. Pre všetkých fanúšikov bicyklovania sme pripravili program so súťažami a super výhrami! Nenechajte si ujsť super deň s arriva bikom!

Ešte stále máte možnosť zapojiť sa do našej súťaže na Instagrame!

Spravte si selfie na bicykli počas ARRIVA BIKE DŇA a zapojte sa do našej súťaže na Instagrame s názvom #arrivabikesutaz!

Hrajte o iPad a ďalšie super výhry! Súťaž trvá už len do 30.11.2017 do 12:00 h. Stačí sa len zaregistrovať na arriva.bike alebo si stiahnuť appku arriva bike, aktivovať si konto a jazdiť. Spravte si selfie na arriva biku, označte hashtagom #arrivabikesutaz. Postujte na Instagrame a zbierajte lajky. Najpopulárnejšie selfie má šancu získať hlavnú cenu 1x iPad a ďalších 15 selfíčok s najväčším počtom lajkov odmeníme cenami: 5x ročné predplatné na arriva bike a 10x balíček darčekových predmetov!

Neváhajte a zapojte sa do súťaže! Tešíme sa na vás 22. novembra na jesennom ARRIVA BIKE DNI! Pre tých, čo sa registrovali už skôr, máme malé odporúčanie: prelistujte si svoju fotogalériu v telefóne a ak v nej máte pekné jesenné fotky s arriva bikom, nezabudnite ich zverejniť a zapojiť sa do súťaže. 

Viac informácií na arriva.bike

 

PLAGÁT

 

 

Späť