11. Akademický ples nitrianskych univerzít

Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD., rektor Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a prof. RNDr. Ľubomír Zelenický, CSc., rektor Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, si Vás dovoľujú pozvať na 11. Akademický ples nitrianskych univerzít, ktorý sa bude konať 20. januára 2018  od 19.00 h v priestoroch Estrádnej haly Parku kultúry a oddychu v Nitre.

Podujatie je pokračovaním kultúrno-spoločenskej tradície akademických plesov, ktoré majú ohlas a spoločenskú prestíž nielen v priestore našich univerzít, ale aj v širšom nitrianskom regióne.

V programe vystúpia členovia Akadémie tanca, tanečníci z klubu akrobatického rock and rollu  RRC Hydrorock a kapela The Cellmates. Hosťom večera bude speváčka Katarína Hasprová. Na počúvanie a do tanca bude hrať Milan Veróny & Band, DJ Roman Mrázik a Cimbalová hudba Zobor. Nebude chýbať dobré víno z Château Topoľčianky, chutné jedlo, bohatá tombola a výborná nálada.

Plesom budú sprevádzať: Lucia Šutková a Erik Michálek.

Predaj lístkov: od 6. 12. 2017, Kancelária komunikácie a práce s verejnosťou SPU v Nitre. Tr. A. Hlinku 2, pavilón AE, 6. posch., tel. 037/641 5538, renata.chosraviova@uniag.sk

Cena: 49 eur

Fotogaléria a video a z jubilejného 10.  Akademického plesu (január 2017)