Kalendár udalostí 21.11.2017

utorok, 21.11.2017

  • Deň kariéry SPU 2017

Podujatie  ponúkne študentom a absolventom priestor na zoznámenie sa s ponukami práce zúčastnených firiem. Súčasťou bude prezentácia úspešných osobností a firiem na fakultách SPU v Nitre.  

Miesto a čas konania: pavilóny A, Z, T, SPU v Nitre, Tr. A. Hlinku 2, 8.45 h

 

  • Súťaž v silovom trojboji

Súťaž v silovom trojboji mužov a žien za účasti študentov UKF a SPU.

Miesto a čas konania: Fit Štúdio ŠD Nitra , 9.00 h

 

  • Stolný tenis

Stolnotenisový turnaj pre študentov UKF a SPU.

Miesto a čas konania: telocvičňa ŠD Zobor, 14.00 h

 

  • ACET SR: Šikana a medziľudské vzťahy / Kyberšikana

Ako rozpoznať šikanu? Ako sa správať k agresorom a ako pomôcť obetiam? Súčasťou prednášky Samuela Lehockého sú sociálne hry a osobné skúsenosti lektora. Dôraz je zároveň kladený na význam dobrého a zdravého kolektívu ako najefektívnejšiu formu prevencie šikanovania v školách.

Miesto a čas konania: Kongresové centrum SPU, 18.00 h

 

  • Priprav si životopis s ktorým zažiariš na pohovore

Napísať si životopis, to vie každý,  ale napísať si životopis, ktorý uspeje a zaujme čitateľa, na to treba trošku kreativity. Zistenie informácií o firme nie je jediné, čo musíme spraviť pred pohovorom do práce. Aj o týchto témach bude táto prednáška Matúša Horvátha, HR koordinátora Sli.do, ktorú organizuje AZU Nitra.

Miesto a čas konania: poslucháreň A-02, Tr. A. Hlinku 2, 17.30 h

 

Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre, v spolupráci s partnermi Vyšehradského projektu „Sustainable Water Management and Hydrological Security in V4 Group and Ukraine“ Vás pozýva na Vyšehradský festival.

Súčasťou festivalu sú odborné prednášky, prezentácia zahraničných vysokých škôl a vyhlásenie výsledkov fotosúťaže. Miesto a dátum konania: 21.november 2017, Kongresové centrum SPU - ŠD A. Bernoláka. Viac na http://www.fzki.uniag.sk/sk/aktualne-informacie-reader/items/vysehradsky-festival/