Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre organizovala 16. - 18. septembra pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR štrnástu medzinárodnú konferenciu FOOD/BIO/TECH.

vložil: Renáta Chosraviová

Jesenná výstava Farby a plody v skleníkoch Botanickej záhrady SPU v Nitre opäť hýri všetkými farbami. Svojou pestrosťou a rozmanitosťou pútajú pozornosť známe aj menej známe druhy ovocných druhov, zelenín a rôznych úžitkových rastlín. 

vložil: Renáta Chosraviová

Priestor pred Aulou SPU v Nitre onedlho zatraktívnia veľkorysé trvalkové záhony.

vložil: SPU Web Editor

Aktuálne otázky inovácií, zmien, problémov či úspechov v oblasti poľnohospodárstva, potravinárstva, obchodu, kontroly a bezpečnosti potravín ako aj súkromného sektora boli ústrednými témami odborného seminára Aktuálne otázky potravinárskej praxe, ktorý 17. septembra organizovala Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre v rámci EIT Food Awareness Day.

vložil: SPU Web Editor

V bratislavskej Inchebe dnes otvorili trojdňový európsky veľtrh pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus - Akadémia Bratislava 2019, na ktorom sa prezentuje aj Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre. Srdečne vás pozývame do nášho stánku v hale D.