Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

Projekt podpory lokálnych komunít, ktorý vypísala Nadácia COOP Jednota, prináša svoje ovocie. Vďaka grantu nadácie vo výške 6-tisíc eur v areáli Centra univerzitného športu (CUŠ) SPU v Nitre vytvorili športové ihrisko s vonkajšími fitness strojmi.

vložil: SPU Web Editor

Poslaním vedcov je prinášať nové poznatky o živote okolo nás. Potvrdil to aj trinásty ročník festivalu Európska noc výskumníkov, ktorý sa 27. septembra konal v piatich slovenských mestách. Nechýbali na ňom ani odborníci z našich fakúlt.

vložil: Renáta Chosraviová

Pri príležitosti osláv 60. výročia založenia Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre sa 1. októbra v aule univerzity uskutočnilo slávnostné zhromaždenie. Zúčastnilo sa na ňom aj vedenie univerzity, predstavitelia a zástupcovia partnerských domácich a zahraničných univerzít a inštitúcií z praxe.

vložil: Renáta Chosraviová

Spoločné memorandum podpísali 30. septembra 2019 na pôde trnavskej radnici rektorka Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre Klaudia Halászová a primátor Trnavy Peter Bročka.

vložil: Renáta Chosraviová

Nominantom na ocenenie ESET Science Award v hlavnej kategórii Výnimočná osobnosť slovenskej vedy je aj prof. Ing. Marián Brestič, PhD., z Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre.