Aktuálne informácie

vložil: SPU Web Editor

Pozvánka Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva bola lákavá, slovom aj obrazom, a tak sme jej neodolali. Už doobeda okolo desiatej bolo živo. Krásne prostredie fakulty v objatí nitrianskeho parku je bonusom samým osebe.

vložil: SPU Web Editor

Prezident SR Andrej Kiska vymenoval 22. mája v Prezidentskom paláci sedem nových rektorov a rektorky vysokých škôl. Vymenovací dekrét si z jeho rúk prevzala aj doc. Ing. Klaudia Halászová, PhD., ktorá sa funkcie rektorky Slovenskej poľnohospodárskej univerzity ujme v júli.

vložil: SPU Web Editor

Pomyselnou bránou, ktorá otvára nové možnosti výučby čínskeho jazyka u nás, bolo slávnostné otvorenie Konfuciovej triedy na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre, ktoré sa za účasti vzácnych zahraničných a domácich hostí konalo vo foyeri univerzity 21. mája.

vložil: SPU Web Editor

V Bruseli sa 7 .- 8. mája uskutočnil workshop a projektový míting European Food, Nutrition and Health Research Infrastructure, na ktorom zástupcovia Národnej platformy AgroBioFood Nitra prezentovali zámery, ciele a priority platformy v európskom priestore.

vložil: SPU Web Editor

Univerzitná organizácia Odborového zväzu PŠaV na SPU v spolupráci s manažmentom univerzity a Centrom univerzitného športu zorganizovali na piatok 11. mája pre všetkých zamestnancov univerzity tretí ročník Športového dňa zamestnancov SPU s bohatou ponukou športových a zábavných aktivít.