Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

Na zasadnutí Vedeckej rady SPU v Nitre 11. decembra, odovzdala rektorka SPU doc. Klaudia Halászová dekréty deviatim novým docentom.

vložil: SPU Web Editor

Na vianočnom punči FZKI na Tulipánovej ulici sa 5. decembra stretli odborníci z praxe, absolventi, pedagógovia, študenti Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva aj stredných škôl. Tento rok sa konal jubilejný desiaty ročník.

vložil: SPU Web Editor

Slovenská asociácia univerzitného športu vyhlásila 5. decembra výsledky ankety o najlepšieho univerzitného športovca za rok 2018. Medzi ocenenými športovcami je aj Bc. Filip Marinov, študent FEŠRR SPU v Nitre, ktorý v marci reprezentoval Slovensko v streľbe na akademických majstrovstvách sveta v  Kuala Lumpur v Malajzii.

vložil: Renáta Chosraviová

Posledný novembrový deň vyvrcholili Študentské dni nitrianskych univerzít. Na programe bol tradičný Imatrikulačný ples SPU. Tento rok však bolo podujatie predsa len výnimočné  – konalo sa už šesťdesiaty raz.  

vložil: SPU Web Editor

Vďaka mediálnej podpore, s ktorou sa stretlo otvorenie Laboratória spotrebiteľských štúdií FEM, prejavili viaceré subjekty a osobnosti záujem o výskumné možnosti tohto unikátneho pracoviska. Medzi nimi bol aj britský veľvyslanec Andrew Garth, ktorý navštívil fakultu 23. novembra.