Aktuálne informácie

vložil: SPU Web Editor

V športovej hale SPU sa 13. decembra uskutočnil dvadsiaty ročník tradičného futsalového turnaja o Pohár predsedníčky univerzitnej organizácie, ktorý zorganizovala športová komisia Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy pri SPU v Nitre.  Zúčastnilo sa na ňom päť mužstiev – FAPZ, FBP, FEM, TF a Rektorát.

vložil: SPU Web Editor

Zástupcovia všetkých šiestich fakúlt SPU v Nitre navštívili 6. a 7. decembra 2018 srbskú Vojvodinu, aby študentom gymnázií, na ktorých sa vyučuje v slovenskom jazyku, predstavili našu univerzitu.

vložil: Renáta Chosraviová

V priestoroch Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva na Tulipánovej ulici otvorili 5. decembra výstavu ateliérových prác študentov Katedry záhradnej a krajinnej architektúry. Zároveň uviedli do života dva katalógy študentských prác.

vložil: SPU Web Editor

Nadácia Claas ocenila najlepšie spracované a obhájené bakalárske práce v roku 2017/2018. Medzi ocenenými boli aj traja študenti Technickej fakulty.

vložil: Renáta Chosraviová

Vianoce sú časom obdarovávania sa. Nielen však hmotnými darčekmi, ale najmä láskavými slovami, vytvorením neopakovateľnej príjemnej atmosféry, napĺňaním ušľachtilých cieľov. V zmysle tejto filozofie sa pod záštitou rektorky SPU v Nitre Klaudie Halászovej 11. decembra v aule univerzity konal tradičný slávnostný koncert Vianočný dar SPU.