Aktuálne informácie

vložil: Renáta Chosraviová

Spoločné memorandum podpísali 30. septembra 2019 na pôde trnavskej radnici rektorka Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre Klaudia Halászová a primátor Trnavy Peter Bročka.

vložil: Renáta Chosraviová

Nominantom na ocenenie ESET Science Award v hlavnej kategórii Výnimočná osobnosť slovenskej vedy je aj prof. Ing. Marián Brestič, PhD., z Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

V NPPC v Lužiankach 30. septembra slávnostne otvorili Medzinárodný filmový festival Agrofilm. Premietať sa bude aj na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

V rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva sa v Aule SPU v Nitre 26. septembra už tradične konala verejná prednáška doc. Ing. arch. Roberty Štěpánkovej, PhD., prodekanky pre vzdelávaciu činnosť Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre, pedagogičky na Katedre záhradnej a krajinnej architektúry.

vložil: Renáta Chosraviová

Sekcia pre vedeckú, odbornú literatúru a počítačové programy Literárneho fondu ocenila 26. septembra v bratislavskom Zichyho paláci najlepšie diela v oblasti vedeckej a odbornej literatúry.