Aktuálne informácie

vložil: SPU Web Editor

V aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa 8. októbra uskutočnili imatrikulácie 1225 študentov prvých ročníkov bakalárskeho štúdia v dennej forme štúdia.

vložil: Renáta Chosraviová

Na tridsiatom piatom Medzinárodnom filmovom festivale Agrofilm 2019 oceňovali najlepších tvorcov dokumentárnych filmov venovaných poľnohospodárstvu, potravinárstvu a kvalite životného prostredia. Autori ocenených filmov si ceny prevzali 4. októbra na slávnostnom ceremoniáli v sále multikina Mlyny Cinemas v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

Tretí ročník súťaže Pre ženy vo vede, ktorú organizuje Spoločnosť L'Oréal Slovensko v spolupráci s organizáciou UNESCO, Slovenskou organizáciou pre výskumné a vývojové aktivity (SOVVA) a Slovenskou akadémiou vied (SAV) vyvrcholil 1. októbra slávnostným oceňovaním úspešných a talentovaných vedkýň. Ocenená bola aj Ing. Eva Tvrdá, PhD., z Fakulty biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre.

vložil: Renáta Chosraviová

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre podpísala Memorandum o spolupráci s OECD.

vložil: Renáta Chosraviová

Minister obrany SR Peter Gajdoš ocenil pamätnou medailou dvoch študentov Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre - Ľuboša Hana a Lukáša Lendela.